Konec s Minulostí .. Hm? ..

16. října 2009 v 17:30 | M!aOw:* |  Secret
Tak a sme tam .. kde sme byli ... Už zase .. . Už zase jsi spadla tam, kam si nechtěla ... Je to jako díra v zemi, která tě neustále tahá za nohu, s domněním, že se jí zase podaří tě zavléct až dolů ... Jako předtím ...
A ty se chceš vymanit a stejně to nejde .. . Sbíráš sílu, protože víš, že jednou se ti to podaří a navždy odejdeš z těch dobře známých míst .. které si měla ráda.. z těch pout citů .. kterými si tehdy žila.
Proč?
Protože dnes už jimi nežiješ ... možná .. protože už je ani necítíš .. Možná je už ani nechceš cítit ...
I přes všechno to pěkný .. stejně přijdou ty dny .. Ty dny výčitek .. trápení ... zbytečného přemýšlení .. a zmatků .. Ty dny obav ... Ty dny neúnosné lásky .. Nesnesitelné lásky .. Přemoc lásky .. Z čehož vyplývá láska rovná se - .. trápení ..
Je tomu tak vždy? Většinou .. Tak si po pár letech řekneš dost .. Už ne .. Už nechci .. Nemá to smysl ... budoucnost ... a perspektivu .. Zbytečná energie .. Zbytečné bezesné noci ..
Zbytečné … Zklamání ..
Ale ono to zase tak zbytečné být nemusí .. :P
Chybami se člověk učí ... Do stejné řeky dvakrát nevstoupíš .. říká se ... Platí to i v tomhle případě? ... Možná, kdo ví ..
Aspoň už víš .. co chceš .. Ale hlavně, co nechceš ... Nechceš trápení místo lásky .. Chceš lásku čistou jak padající sníh .. Se všemi výhodami .. které přináší .. Máš přeci právo na plnohodnotnou lásku ...
Nejen na tu poloviční .. :P A to si zapamatujte :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama