Říjen 2009Avatáry ○ Žirafy :)

31. října 2009 v 17:55 | M!aOw:* |  Avatáry
giraffe
giraffeGiraffeGiraffeKiss Me

Avatáry ○ Emo ..

31. října 2009 v 17:54 | M!aOw:* |  Avatáry
greengreenvadnota.jpgredgirl.jpgboy.jpggirlKusovka ○ 0.1

31. října 2009 v 17:45 | M!aOw:* |  KusovkyBravo [October 09]

31. října 2009 v 13:05 | M!aOw:* |  Nessa Scany
Kdyby si chtěl někdo procvičit portugalštinu, tak si může přečíst, co napsali o Vanesse v portugalském Bravu :D

free image host free image host free image host

Me and Orson Welles - promo

31. října 2009 v 13:02 | M!aOw:* |  Zac Novinky
Mám tady první promo fotky k filmu 'Me And Orson Welles'. Tento film bude mít premiéru už v listopadu, které by se měl účastnit i Zac. Bude se konat v Londýně :)

free image host free image host free image host free image host

*Neštěstí ve štěstí - 1. kapitola - Všechno zlé je k něčemu dobré

28. října 2009 v 12:02 | M!aOw:* |  Na Pokračování
Doufám že si to přečtete :) Aspon Někdo ..

"Jó do toho, do toho." Pokřikujeme společně s kámoškou na fotbale. "Dělej!" je to docela dobrý, koukat na kluky, jak se honí za míčem. Hlavně teda na jednoho z nich. "A je to gól" oznámí nám hlasatel. Všichni začnou tleskat. Teda skoro všichni. Fanoušci protihráčů začnou naštvaně křičet, ale co. Dal gól, dal. Moje zlatíčko. Usměji se na něj a on mi úsměv váhavě opětuje. Co se to s ním poslední dobou děje sakra? Proč se na mně normálně neusměje? Když spolu jsme, tak je celý nervózní. "A utkání pokračuje" vytrhne mě z mého přemýšlení hlas kámošky. "Vypadáš jak seschlá brambora. Proč se tak kaboníš?" zeptá se starostlivě. "Já nevím. Něco se děje s Rickym." Zdenka se na mě překvapeně podívá. "Prosím Tě, co by s ním mělo být. Má zápas. Navíc miluje Tě a jste spolu už rok. Myslíš, že by ho to už nebavilo?" vysloví tu strašnou myšlenku nahlas. "Já nevím" řeknu sklesle. "Tak nahoď úsměv a už nad tím nepřemýšlej" utne náš rozhovor na tohle téma. Víc se s ní o něm nebavím. Nemám proč. Má pravdu, nevím, co se děje, ale kdyby se se mnou chtěl Ricky rozejít, tak mi to snad řekne. Se Zdenkou pak kecáme o všem možném, jen už ne o Rickym. Nějak jsme ho přestali řešit. Spíše nás, tedy mě, zaujal kluk, co stál u tribuny. Pořád kouká naším směrem. Tmavé vlasy, vyšší postavy a s vypracovanou postavou. Pěkný. "Co myslíš? Kouká na Tebe nebo na mě?" řekne Zdenka šibalsky. "No na mě určitě ne, takže stopro na tebe." "No jo, ale co by na to říkal Milan, kdyby se dozvěděl, že na mě kouká cizí kluk. Víš, jaký je." To vím moc dobře. Milan je totiž můj nejlepší kamarád. Známe se odmalička a nikdy nás nenapadlo, že bychom spolu mohli chodit. Víme toho o sobě opravdu hodně. Vídáme se skoro každý den a se Zdenkou patří k mým nejlepším přátelům. Ty dva jsem vlastně seznámila já. Bylo to v létě na koupáku. Oba se zprvu nemohli vystát, ale pak zjistili, že bez sebe nemohou být, a tak spolu začali chodit. Chodí spolu už 3 roky a pořád jim to klape, jako kdyby se poznali teprve včera. Je to prostě láska jako trám. "No to teda vím." A obě se začnem smát. Smích nás přejde, když nám protihráči dají gól. "A sakra" jen podotknu a dál koukáme na to, jak naši pomalu, ale jistě prohrávají.
*********************************

Dopis Domů:D:D:D:D

27. října 2009 v 21:51 | M!aOw:* |  Ostatní..
Dopis domů:
Tento dopis píši v pondělí, pošlu ho v úterý, abyste ho ve středu dostali a ve čtvrtek prachy poslali, abych je v pátek dostal a v sobotu a v neděli prochlastal.

Odpověď od rodiče:
Tento dopis, který jsi napsal v pondělí, poslal v úterý, jsme skutečně dostali ve středu, ale prachy ti ve čtvrtek nepošlu, protože tam v pátek přijedu a v sobotu tě tak seřežu, že si v neděli nesedneš! Zdroj